Kde vzít více chuti a energie do života?

Mám na vás 1 otázku:

Co většina lidí prožívá více emočně?

  1. když dostanou nějakou pozitivní informaci, která se jich týká
  2. když dostanou nějakou negativní informaci, která se jich týká

Kterou podle vás prožívají emočně silněji?

Máte vybráno?

Je vědecky dokázané, že lidé více a silněji emočně prožívají více negativní informaci. Až trojnásobně. 

A co myslíte – dostáváme v dnešní době více těch pozitivních informací, nebo těch negativních, které se nás dotýkají? 

Co z toho vyplývá?

Mám pro vás výzvu.

Eliminujme množství negativních informací, které k nám přicházejí. 
A vědomě se soustřeďme na informace, které jsou pozitivní. 

Abychom tu hladinu vyrovnali. A abychom měli chuť a energii pustit se do činností, jako je například studená ranní sprcha, nebo rituál vděčnosti.

Jdete do toho?

Můžete se těšit i na podporu z mé strany, pokud se rozhodnete do výzvy zapojit. Protože v těchto dnech vstupuje do éteru nová kniha, která se jmenuje Jednohubky pro duši. 

Ale o tom až příště. Nyní je čas se pustit do naší výzvy. A sdílejte se svými přáteli pomocí tlačítka níže, ať se i oni přidají.

Váš Peter Urbanec

Komentáře
  1. mnogofunkc_fusi napsal:

    Если вы ищете надежного помощника в походах и домашних делах, обратите внимание на [url=https://mnogofunkcionalnye-nozhi.ru/]ножи складные многофункциональные купить[/url], который сочетает в себе качество, удобство и долговечность.
    В итоге, многофункциональный нож — это практичный и удобный инструмент.

  2. mikrofon_kfmi napsal:

    Если вы ищете качественный и надёжный звук, обратите внимание на [url=https://behringer-c-1u.ru/]микрофон c1 у behringer[/url], который идеально подойдёт для студийной записи.
    Behringer C-1U часто выбирают для записи звука в домашних студиях и подкастах.

  3. František napsal:

    V dnešnej dobe je naozaj dobré vyhľadať a orientovať sa pozitívne informácie, lebo tých negatívnych je skutočne denne dosť. Krásny deň prajem, plný radostných a pozitívnych informácií.

  4. pozitívum napsal:

    Pekné a výstižné video. Nech sa Vám darí. Kiež by ten pomer platil všeobecne na všetkých naopak.

    • Pozitívne myslenie sa u mňa otriaslo pred 13 rokmi, keď so sa podrobil operáci krčnej chrbtice. Museli mi nahradiť 3 medzi stavcove priestory syntetickymi. Musel som zrušiť lyžovanie, bicykel kontaktné športy ako futbal, volejbal. Pred rokom som si zlomil nohu v krčku a TEP operácia sa nevydarila. Tak pohybujem sa s barlami. To sú skôr negatíva. Pozitíva sú hlavne moja rodina. Manželka, vnuci, syn s manželkou. Ale napriek to mu chcem žiť čo najaktívnejšie. Ako lekár mám len malý úväzok. Pomáham synovi s prácou.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.