JARNÍ WEBINÁŘ

"Nakopnutí místo únavy"

Živé setkání s Petrem Urbancem již proběhlo. Podívejte se na záznam vysílání.
Vylosovali jsme i šťastnou majitelku iPadu Mini.

PŘEHRAJTE SI ZÁZNAM WEBINÁŘE

Výherkyní iPadu Mini se stala paní Zdenka Šmejkalová. Gratulujeme! 

Chcete se Petra na něco zeptat?

 1. Lukáš napsal:

  Alice Herzová-Sommerová, někdy také Alice Herz-Sommer nebo Alice Herz-Sommerová, známá také jako Pianistka z Terezína (26. listopadu 1903 Praha – 23. února 2014 Londýn[1]), byla česká klavíristka z židovské německy hovořící rodiny žijící po ukončení 2. světové války dlouhodobě v Izraeli a do své smrti ve Velké Británii, nejstarší Češka přeživší holokaust.

 2. Vierka napsal:

  Ďakujem, obdivujem Vás a prajem nádhernú jar:-)

 3. Marie napsal:

  Je to i pro děti a od kolika let?

 4. Jana napsal:

  Dobrý večer,
  děkuji pozvánku na webinář, přihlašuji se. Nemám problém s promarněným časem s dětmi. Stála jsem u nich a při nich, kdykoliv to potřebovali a chtěli. Oba jsou od dětských let nemocní, zatím nevyléčitelnou nemocí. Naučili jsme se žít s nemocí. Kombinovala jsem péči o děti s podnikáním. Dnes jsou děti dospělé, mají práci a jsou soběstační. Jsem velmi unavená z celého života a z rozvodu. Místo abych si odpočinula, tak hledám sílu vstát, neboť bývalý manžel, který vždy stál mimo rodinu, se ještě nakonec postaral, abych neměla práci. Existuje nějaký recept pro člověka na pracáku a bez příjmu, jak odstranit únavu a v 57 letech vykročit do jara a nového života? Děkuji Jana

 5. František Růžička napsal:

  Dobrý večer pane Urbanče.

 6. Danielka napsal:

  Dakujem za pozvánku …nič nie je náhoda a tak sa rozhodujem pre ÚSPECH …spolu v spoločenstve poz.ľudí sa dosahuje oveľa viac…tak sa pridávam k tomu Vášmu 🙂 PS: Vela Svetla,Múdrosti,Lásky a VITALITY :))))

 7. Renata napsal:

  Zdravím Petře,
  také se cítím unavená, bez chuti něco dělat, někdy mám hodně energie a další den jsem na 0, souhlasím s Vámi únava a vše ostatní máme v hlavě, kde vše začíná a končí.

  Díky za pozitivní webinář Renata.

 8. Jitka Studénková napsal:

  Ahoj, kluci,ráda vás po delší době slyším – výborně, obraz taky přijatelný.

  Jarní únava – na to jsme se mohli vymlouvat za socialismu, kdy byl nedostatek zeleniny, ovoce. Je to ve vnitřní nespokojenosti.

 9. Martin napsal:

  Vidim a slysim vas dobre 🙂

 10. Josef Cvrček napsal:

  Za chvíli startujeme 🙂

 11. Lea napsal:

  Dobrý den,

  prihlasujem sa na tento seminár, je môj prvý, tak sa naň teším a ďakujem zaň. Dúfam, že spojenie vydrží a želám všetkým vč. Petra nielen nakopnutie ale i dostatok energie vytrvať v úsilí kráčať ďalej.:)

 12. Daniel napsal:

  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat, zda-li bude záznam z dnešního semináře a bude tu k dispozici. Nejsem schopen ho stihnout a nerad bych si ho nechal ujít.

  Také bych se chtěl zeptat, jak se případně bránit okolí, které mě občas odchýlí od motivace, dobré nálady. Jako by se pak člověk nechal unést od původních plánů.
  Děkuji 🙂

 13. Rado napsal:

  Uz sa tesim kedy to zacne. Posledny mesiac bol pre mna dost na …. nic. Nieje to unava, ale skor nechut a apatia nieco robit. Webinar ako na zavolanie. Ak ma nenakopne toto tak uz len el. prud. 😀

  OTAZKA: Dokazem sa vela, ale fakt ze vela namotivovat (resp. premotivovat) pre nieco, ale po dakom case na mna pride nechut vobec nieco robit. Mi to pride ako docasne vyhorenie, lebo sa namotivujem znova (ale trva to cim dalej tym dlhsie). Ako si mam udrzat spravnu hladinu motivacie?

  PS: sportujem, zdravo sa stravujem a v osobnom zivote mam klud a pohodu (iba pre pripad ze by toto bola odpoved na otazku)

  Rado

 14. breberka napsal:

  Ahoj Petře, moc se těším na Váš webinář. Potřebovala bych poradit, jak se bez následných výčitek svědomí naučit říkat “ne”. Mám pocit, že ostatní nadužívají mé ochoty pomáhat, je to dost vyčerpávající. Děkuji.

  • Pavel napsal:

   Odpověď je zaklíčovaná už v té otázce. Odmítat s omluvou a netrápit se tím. Těm dotyčným je to totiž většinou daleko víc jedno než si sama připouštíš. 🙂

 15. jiriskrabanek.cz napsal:

  Přihlašuji se na webinář a zajímá mě jak p. Urbanec bojuje s únavou. např. Jak startujete svou pracovní energii v čase po obědě?

 16. Ospalý napsal:

  Těším se co nového mi tento webinář přinese. Jelikož v obchodě konkurence nikdy nespí, rád spolknu další z mnoha pro užitečných rad a impulzů ve Vašem podání… .) Tak vzhůru do…. práce.. .)

 17. Pavel napsal:

  Dobry den, preacuji jako ridic pekaren a rano v 1:00 vstavam, je mozny zaznam z webinare? diky P

 18. danislava napsal:

  Přeji Vám krásný, u nás opět zasněžený, slunečními paprsky protkaný den ! Myslím si, že všichni potřebujeme jarně popostrčit dál…
  Odpustit jiným bylo pro mne důležité, ale odpustit sama sobě – to bylo něco! Těším se na další motivaci.
  Tímto se přihlašuji na dnešní webinář a děkuji.

 19. Dagmar Ďuchová napsal:

  Dobrý den, moc Vám fandím a těším se na webinář. Hodně sil při dalším rozdávání.

 20. Milan napsal:

  ..hlboká pravda.

 21. Nada napsal:

  Ahoj Peťo, těším se na webinář

 22. Michal napsal:

  Ahoj Petře, jak na to udržet si ve vypjatých situacích chladnou hlavu a vše vyřešit? Většinou mě vypjatá situace naštve a to pak začíná kolotoč.

 23. Daniela napsal:

  Ahoj, čo robiť, keď sa nakopneš, chvíľu “ideš”, potom ťa niečo zabrzdí, hodí späť … znovu to skúsiš a znovu sa to zopakuje atď… Možno niečo robíš zle, možno nemáš silu pokračovať, keď ti sklamanie a zlá skúsenosť zoberú motiváciu a už sa nevieš nakopnúť – dá sa to donekonečna?
  Teším sa na webinár – dúfam že ho stihnem 🙂

 24. Milan napsal:

  Dobrý den. Tímto se přihlašuji na webinář. Hezký den Milan

 25. Petr Poláček napsal:

  Zdravím. Po tom, co kouknu na nějaké vaše video si říkám: “Vždyť je to jasný, tak proč to vlastně nedělám?”. Mám rodinu, tři děti, hypotéku a přijde mi, že pořád jenom pracuji a na nic jiného nestíhám. Na jedné straně rodina a na druhé straně nutnost ji finančně zabezpečit – z toho neustálého tlaku se cítím už úplně vyhořelý, přešlapující na místě. Moje otázka zní: Jak se motivovat a nakopnout k nějaké změně, jak překonat strach, že když budu práci dělat jinak a strávím nad ní méně času, tak neohrozím ono finanční zabezpečení rodiny? Jak se nad všechny starosti povznést a podívat se na ně z jiné perspektivy? Děkuji.

 26. Jitka napsal:

  Také jsem měla něco důležitějšího na práci, než mé dvě dcery 🙁
  Slzy v očích a nic na světě to nevrátí. Snad jen: udělat tu čáru za tím, co bylo a zaměřit se na to, co bude. Už nechci za dalších 10 nebo 20 let litovat, že jsem něco neudělala…….

 27. Irena napsal:

  Vím jak funguje ta úžasná síla “vděčnosti” a jak dokáže změnit život a nastartovat – chtěla bych se ale zeptat – jak se vyrovnat s překážky které nám nastoluje okolí? resp. blízké osoby? Nejde se ze dne na den sebrat a jít jinam,odejít.. Když člověk musí ještě vlastně žít v blízkosti těchto lidí kteří jsou ještě naprogramování si ustavičně stěžování si- hodně to vysiluje a já se tak cítím občas unavená, je to takový kolotoč – nabijí se pozitivně a pak jsem vysátá a vyčerpaná- pokaždé se nakopnu,ale je to čím dál tím těžší. Vyzkoušela jsem snad všechny principy,léčení vztahů, pracuji i na sobě.. Mám ale už tendence upadat to jakéhosi útlumu a říkat si proč to vlastně vše dělat – opět se nakopávat – snažit se.. co pak s tím? Mám ráda svoji práci, svůj život ale cítim se občas hodně unavená.. Krásný den a krásný večer s pozdravem Irena

 28. Vandy napsal:

  Motivace je výborná.. pomáhá lidem mít se v životě lépe než do teď. Posunout se psychicky i fyzicky k lepšímu.. uvědomit si, proč ten život vlastně je. Doporučuji všem začít přemýšlet o svém budoucím žití života 🙂 Vendy

 29. Peter napsal:

  Podnikám už 20 rokov a tiež mám resty voči mojim dnes už dospelým deťom, preto mi Vaše videá hovoria z duše. Veľká vďaka patrí mojej manželke, ktorá sa pri mojej zaneprázdnenosti veľkou mierou podieľala na tom, že z nich vyrástli úspešní mladí ľudia, ktorí si vedia stanoviť náročné ciele a aj ich dosiahnuť.

 30. Pavel napsal:

  Po zhliadnutí videa, myšlienky sa mi vrátili do čias, keď i ja som mal tridsať. Je pravdou, že až teraz si uvedomujem silu času. Je to to, čo už nezmeníme. Preto sa tiež snažím dať deťom to, čo som zameškal. Hovorí sa, že starý rodičia dávajú (až) vnúčatám, čo zameškali “dať” vlastným deťom. Či už pomôcť radou, hmotne, časom. Som presvedčený, že je to tiež cesta k výchove ešte detí. Je to tiež impulz k zastaveniu sa.

  Prihlasujem sa na webinar.

 31. Zlatka napsal:

  Krásný den, Petře!
  Vaše video jsem si pouštěla několikrát, je totiž úžasně udělané, pravdivé, jako kdybych slyšela o sobě…a závěr..tam už jsem měla slzy v očích. Děkuji, děkuji, děkuji za tyto impulsy!

 32. Miroslav napsal:

  Teším sa na dnešný webinár a pretože Peťa poznám viem, že to bude veľmi motivačné.

 33. Ilona Máslová napsal:

  Přihlašuji se na tento webinář a děkuji Vám, Peter! Ilona M.

 34. Zdenka napsal:

  Dobrý den,
  díky za Vaše komentáře a těším se na další impulzy….
  Zdenka

 35. Pavel napsal:

  Stačí děti motivovat k dobrému chování správnou výchovou anebo jsou vhodné i další motivace a jaké další případně dpporučujete?

 36. Petr napsal:

  Hezké dopoledne, Peťo,

  jak Vy řešíte otázku “Nakopnutí místo únavy” ? Já osobně potřebuji nějaký pozitivní impulz, myšlenku… a pak jde vše lépe 🙂 . Už se těším na dnešní webinář a další nové impulzy…

  Mějte se prima 🙂

  Petr

 37. Katarina Sedlakova napsal:

  Ako sa rozbehnut spravnym smerom?

 38. Maki napsal:

  Díky za impulzy…jiskřičky inspirace, naděje, lidskosti a ukazování vnímání obyčejného krásného lidského štěstí:-) Díky, držím palce, jen tak dál!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..