VAŠE ENERGIE DO KAŽDÉHO DNE

Zbavte se strachů a žijte naplno!

ÚSPĚCH JE DOBROVOLNÝ - PŘIHLÁŠKA DO ONLINE TRÉNINKU

Ano Petře, chci získat online trénink Úspěch je dobrovolný, a dosáhnout tak rychleji svých cílů. Chci vzbudit svého "vnitřního obra", který nezná překážky a uskutečnit své vlastní sny a vize. Vím, že jsem krytý 30 denní garancí spokojenosti.

Co přesně vstupem do tréninku získáte?

7 DYNAMICKÝCH VIDEÍ

25 BONUSOVÝCH VIDEÍ

3 DENNÍ ŽIVÝ SEMINÁŘ

PRACOVNÍ LISTY

AUDIO STOPY V MP3

UZAVŘENOU KOMUNITU

Platí 100% garance spokojenosti:

Jsem si natolik jist tím, že trénink Úspěch je dobrovolný splní Vaše očekávání, že Vám dávám
30 denní garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Pokud trénink nesplní Vaše očekávání, vrátím Vám ihned všechny Vámi investované prostředky.
A to je fér!

Online trénink „Úspěch je dobrovolný“ mi přinesl velkou změnu. Uvědomil jsem si, co chci dělat v životě. Nejvíce jsem využil time management. Vážím si teď více času a snažím se dělat smysluplné projekty. Inspirací jsou mi problémy pacientů, s nimiž se setkávám v lékárně. Nápady již nedávám do šuplíku, ale je realizuji. Tento online trénink bych doporučil lidem, kteří chtějí na sobě pracovat, pomůže jim si ujasnit priority v životě.
Karel Hrnčiarik
V minulosti som absolvovala online tréning „Úspěch je dobrovolný“. a s nadšením Vám dávam k nemu svoju spätnú väzbu. Mne osobne vďaka tomuto kurzu prišli do života skvelí ľudia z rôznych oblastí a pochopila som, že všetci máme na viac, než si o sebe myslíme. Je to niečo, čo je robené na špičkovej odbornej úrovni, čo je robené srdcom, emóciou a dlhoročnými skúsenosťami skvelých ľudí, ktorí za týmto projektom stoja.
Janka Cintulova
Ahoj Peťo. Vďaka tvojmu tréningu sa u mňa mnohé zmenilo, hlavne prístup. Doporučila by som to všetkým (každý sám si musí určiť či niečo v živote chce a či má silu pre to niečo spraviť). Ja som si pozrela pár tvojich videí a to ma nakoplo zaplatiť si online trénink.
Eva Stehlová
podpora@impulzy.cz
+421 948 398 577
© 2018 S radostí k úspěchu s.r.o.