Vstupte do Klubu Petra Urbance

Klub Vám přinese inspiraci do života. Sebepřijetí, sebevědomí 
a radost...

Měsíční členství
9 EUR / 240 Kč měsíčně

Roční členství
90 EUR / 2400 Kč ročně


Měsíční členství s automatickou platbou

Členství v klubu můžete kdykoli ukončit a pravidelná platba Vám bude pozastavena.

Stáhněte si kartičku s motivačnými citáty jako dárek.

Co vstupem do klubu získáte?

Každý týden nové video

Motivační zamyšlení, výzva, impulz... Zkrátka a jednoduše nakopnutí pro skvělý start do nového týdne.

Přístup do uzavřené skupinky

Diskuzní fórum členů Klubu Petra Urbance s radami odborníků. Využijte v diskuzi zkušenosti členů a odborníků.

Audio nahrávky

Vše si můžete stáhnout v MP3 a pracovat na sobě i na cestách.

Klubové výhody

Jen členové Klubu Petra Urbance si užívají výhody spojené se členstvím.

Rozhovory s inspirativními osobnostmi

Členové klubu budou moci sledovat rozhovory s inspirativními lidmi, kteří se postavili neobyčejné výzvě.

Som rád, že som získal priestor sa od teba učiť. Si veľmi inšpiratívny a dobíjací v zmysle dobíjanie bateriek. Je úžasné stretávať ľudí tvojích hodnôt a teším sa že sa bude moje okolie napĺňať podobnou energiou. Jedno krásné ďakujem.
Patrik Kontul
Otevřel jsi ve mně pocit důležitosti a toho, že to vlastně umím. Jen ta brzda, vystoupit za zóny komfortu a jít. Skvělá věta: „Co Vás vedlo k tomu, že jste souhlasila s naší schůzkou?“ Rezonuje se mnou! Při naší první schůzce v říjnu 2015 jsem do svého života zařadila studenou sprchu a jde to! Teď je načase zavést do svého životního rituálu další počin, a to ranní procházky. Být sama se sebou a urovnat si své myšlenky. Teď vím, že to dokážu a těším se na další výzvy.
Marcela Bučková
Seminář s Petrem mi vzal strach z budoucnosti, nejistotu, návraty k minulosti a tápání v sobě samé. A dal mi víru, lásku, přátelství, hodně smíchu, energii, sebevědomí, sílu…
Věra Prýglová
Kemp Petra Urbance mi vzal hodně špatných věcí, které jsem si uvědomil tady, že je mám ve svých myšlenkách. Hodně mých strachů. Vzal mi špatný pocit z toho, že jsem v minulosti udělal špatná rozhodnutí. Zároveň mi tento kemp dal možnost si uvědomit, ve kterých věcech dělám chybu a opět se dotknout sebe samého. Pomohl mi nastartovat se a najít tu cestu za lepším životem. Děkuji Ti Petře za tuto příležitost být na tomto kempu už podruhé, opravdu to stojí za to. Protože teď když dávám akcií do správných věcí, můj život dává větší smysl.
Martin Szotkovski
Uvědomila jsem si hodně věcí o sobě. Získala jsem víru, odhodlání, přesvědčení, že věci, které dělám, dělám dobře. …Petře, v první řadě děkuji. To, co děláš, děláš skvěle. A je to úžasné – ovlivnit životy tolika lidí tím správným směrem. Věřím, že se ti to všechno v životě vrátí v dobrém.
Jaroslava Tereková