Síla, energie a nástroje
pro Vaše životní výzvyAno Petře, chci se zúčastnit kurzu Motivační Impulzy a dosáhnout tak rychleji svých cílů. Chci vzbudit svého "vnitřního obra", který nezná překážky a chci mít skvělé a kvalitní vztahy se svým okolím.

Běžná cena: 4.670 Kč

Využívám nabídky pro prvních 50 zájemců a vstupuji do tréninku za speciální cenu 2.335 Kč. Kryje mne 100% záruka vrácení peněz.

Potřebujete poradit?

Zavolejte na podporu: +420 728 120 970

Co přesně získáte?

 • 27 online videí ze 3 oblastí: já a práce,
  já a vztahy, já a nitro.
 • Půl roku plných inspirace a motivace.
 • Neomezený přístup do členské sekce.
  Videa Vám zůstávají napořád.
 • Každé 3 měsíce webinář s Petrem,
  na kterém můžete osobně konzultovat to,
  co bude třeba.

Já osobně i celý náš tým uděláme vše pro to, aby tato investice byla jednou z nejlepších ve Vašem životě

Co říkají účastníci tréninku?

Moc děkuji. Bylo to silný kafe, které jsi mi pěkně silně osladil. Myslím, že jsem díky Tobě našla velkou sílu v sobě. Do toto kurzu jsem vše tlačila před sebou a brala ohled na ostatní. A tys mi otevřel oči.
Vladimíra Hanusová
Jsi úžasný člověk, který mi do života přinesl smysl toho, co dělám a kam směřuji, a za to ti patří mé Velké Děkuji.  Jsi pro mne Autoritou s velkým srdcem a lidským přístupem, špičkový trenér a spíkr.
Martin Trump
Chcem Vám povedať len toľko, že vždy sa v nedeľu neviem dočkať, kedy mi "cinkne" tento mail, že na mňa čaká ďalšie skvelé video, na ktoré sa veľmi teším. Sledujem všakovaké motivačné videá a webináre a pod..., ale z Vášho mám vždy dobrý pocit, dobrú náladu, taký pocit - pohladenia.
Soňa Galádová