Záznam webináře s Petrem Urbancem

JÁ A NITRO

Věnovali jsme se oblasti JÁ A NITRO, ale i Vašim dotazům. 

 1. pat4747@gmail.com napsal:

  Jsem moc rád, že mám možnost si tento krásný webinář pustit s odstupem ještě znovu. Je pro mne velmi silně inspirativní a povzbuzující. Moc děkuji !

 2. Pavel napsal:

  Děkuji moc za povídání o obtížných situacích. Pro mě je vždy osobní svědectví nejsilnější a nejvíc mi dává. Představuje pro mě vzor reálně existujícího člověka, který něco obtížného zdolal, a už vím, že to jde.
  Pavel

 3. Martina napsal:

  Moc děkuji za všechny rady : )

 4. Jirka napsal:

  Hezký večer, děkuji. JM

 5. Janina napsal:

  Dobrý večer,

  předpokládám, že je to “No a co?”

 6. rysava@centrum.cz napsal:

  Milý Petře, já bych taky ráda přijela na seminář, mohl bys mě ho také věnovat? Vlaďka

 7. Josef napsal:

  Zdravím vás pánové, děláte dobrou práci.

 8. Mira Seko napsal:

  NO A CO

 9. Jirka napsal:

  To je smršť odpovědí ! Blahopřeji. J.

 10. Daniel napsal:

  NO A CO

 11. Andrej napsal:

  No a co

 12. Jitka Pavková napsal:

  no a co 😀

 13. Kristina napsal:

  No a co?

 14. Jirka napsal:

  No a co

 15. Vladimíra napsal:

  No a co

 16. Martin Hatala napsal:

  no a co

 17. Ludmila napsal:

  No A co

 18. Jaromír Chudárek napsal:

  No a co

 19. Václav Posolda napsal:

  Dobrý večer, díky moc za Vaše webináře a celkově všechny videa. Moc mi pomohla, nejvíc asi video: Co když to výjde… 🙂 Žádný dotaz nemám. Měl bych spíš tip pro Martinu, která tu psala do komentáře. Před několika dny jsem viděl skvělé video (má asi hodinu a půl) na téma různých přesvědčení a jak je zmnnit. Třeba Vám Martino toto video také pomůže krom skvělých rad, které se dozvíte určitě zde na webináři 🙂 Odkaz na to video: https://www.youtube.com/watch?v=QsauhfwK8DA

 20. Jitka Pavková napsal:

  Ahoj Martine a Peťo přeji Vám krásný večer 🙂 Dávám si denně konkrétní malé cíle, co musím splnit a do kdy a pak několik bonusových, které můžu odložit na jindy, můžu říct, že se mi podaří splnit i většina těch bonusových 🙂 Po malých krůčcích tím pádem plním své dlouhodobé cíle a je to super pocit 🙂 Jo a ráno jsem se začala otužovat, zatím jsem jen u nohou 🙂 Jsem opravdu ráda, že jsem Vás poznala, jste neskutečně inspirativní lidé. Intenzivně teď na sobě pracuji, protože až se příště uvidíme, ráda bych už ukázala nějaké pokroky 🙂 Pa Jíťa

 21. Vladimíra napsal:

  Prosím o radu, kterou sice tuším, ale když uslyším… Hlava rozumově zvládá, ale cítím se bídně, umírá mi tatínek, zítra za ním jedu do nemocnice…
  Impulzy ráda sleduji, děkuji za ně, mějte se pěkně, zdraví Vladimíra

 22. Jana napsal:

  Ahoj Petře, moc mě trápí velký problém. Roky nevím, co s ním. Už ve svých 25 jsem začala mít strach, že zůstanu sama. Od té doby jsem měla několik vztahů…žádný se nepodařil. Osobně jsem se zařekla, že už se nikdy s nikým nerozejdu. Takže rozchod byl vždy z druhé strany. Dnes je mi 38 a právě končí další vztah. Prý jsme daleko od sebe (50 km) a já nejsem úplně jeho typ, představuje si asi trochu jinou ženu (zřejmě fyzicky jinou, duševně jsem prý nejlepší člověk, jakého potkal). Už roky pořádně v noci nespím, strašně se trápím, nejsem člověk, který dokáže být sám. Ale co mám ještě víc pro vztah udělat? Jsem docela konzervativní v dnešním slova smyslu – nechci žít na hromádce, chci se poznávat a pak chci buď “do toho nebo od toho”. Tedy svatba nebo rozchod. Muži jsou dnes naučení na to, že od ženy mají hned vše a že nemusí ani projevit náznak zodpovědnosti. Nechci zůstat sama, nemám vysoké nároky, jen se nechci “dávat zadarmo”. Co dělám špatně, že jsem pořád sama? Za pár let budu pro muže neviditelná….

 23. Ivo napsal:

  Ahoj Peťo,

  já bych jen doplnil Pavla. Webinářů bylo opravdu hodně, těch kvalitních již ale méně. Pravda je taková, že když dva dělají totéž, tak to nikdy není totéž. Tady se šlo cestou kvality a určitě to přináší své ovoce. Pokud se nebudeme bavit jen o webinářích, ale o informacích všeobecně, tak co s tím? Jak se vypořádat s tímto informačním návalem? Můžeme si dát povolení, že nemusíme vědět všechno. Ale co když chceme vědět všechno? 🙂

  Možná to bude znít hloupě, ale přemýšlel jsi někdy nad tím, když člověk mluví sám se sebou, kdo vlastně ke komu mluví? Jestli náhodou nemáme dvě já? Jedno, které mluví, hodnotí a druhé, které koná? Často se totiž stává, že člověk se neustále hodnotí a vůbec si neužívá činnost, kterou právě dělá. Nebylo by lepší se méně hodnotit a více si všímat toho, co děláme? S tím souvisí i jedna Tvoje myšlenka: Ne situace rozhodne o našem životě, ale to jak o ni přemýšlíme. Mohli bychom dodat a jak se hodnotíme?

  Otužování, ranní affiramce – skvělá věc. Kolikrát mi to již pomohlo – Budu konat hned. To je ta situace, která rozhodne o našem životě. Bez disciplíny není úspěchu. Step by step. Jsem člověk, který si nikdy nestěžuje. (Zde jsem si doplnil – Jsem člověk, který nikdy nemluví sprostě. Zde to zatím nezvládám na 100% :). A další. To mi v životě opravdu hodně pomáhá. Díky za ně, Peťo! Přesto na člověka někdy dopadna taková ta, jak se tomu říká depka. Stává se ti to? Co s tím děláš? Já jsem zjistil, že nejlepší je si to vůbec nepřipouštět.

  Mohl bys mi, prosím, ještě poradit, jak se vypořádat s časový pressem?. Zjistil jsem, že toto je můj největší stresor. Když je potřeby vyřešit a udělat více věcí, které spěchají, tak tento časový press u mě vyvolá stres. Kdo ho v dnešní době nemá, že? Člověk si může věci lépe zorganizovat. Ale co dělat, pokud už se do tohoto časového pressu dostane?

  Dovolím si ještě jednu otázku na závěr. Co je podle Tebe na životě to nejdůležitější?

  Děkuji, přeji krásný večer Tobě a celému kolektivu!

 24. Pavel Rakušan napsal:

  Jo, jo. Vyzařovat pohodu, to je Peterova tajná “zbraň” 🙂
  Jinak škoda, že sledovanost webinářů rapidně klesla, protože toho bylo v loňském roce prostě moc. I já jsem musel alespoň u poloviny zrušil sledování – odebíralo to moc času, který chyběl jinde. Petera však, pokud to jde, nevynechám. Už proto, že se známe osobně a na to se nezapomíná.
  Hezký den!

 25. Martina napsal:

  Dobrý den, v dětství mi spolužák řekl, že jsem nudná a hloupá, přijala jsem to za pravdu a rapidně to snížilo mou sebehodnotu. Dodnes se spíše straním lidí, když se s někým bavím, chci rychle zmizet, rychle hovor ukončuji, vždyť přece ty lidi vůbec nezajímá, co říkám, nebudou se mnou přece ztrácet čas.. Často ani nevím, o čem si s nimi mám povídat.. Poradil byste mi, jak z toho ven?
  Ještě mě moc zaujalo Vaše otužování :). Jak s otužováním začít? Jak dlouhou dobu trávíte ve studené sprše :)?
  Moc děkuji za odpověď a za úžasně motivující, uvědomující a hladící videa, vždy se při nich usmívám :), hlavně, když mluvíte v přírodě, vždy si však vybíráte krásné prostředí 🙂
  Martina

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..