Ano Petře, chci se stát na rok členem Tvého klubu a užívat tak výhod, jako jsou semináře zdarma, pravidelná videa, uzavřená skupin a vysílání jen pro členy klubu.

Chci si udržet své flow a mít neustálý přísun nové motivace a energie. Vím, že díky 30 denní garanci vrácení peněz můžu jen získat.


Vaše roční členství bude pro Vaše pohodlí automaticky prodlužováno. Minimálně týden předem Vás budeme o prodloužení samozřejmě informovat. Členství můžete kdykoli ukončit. Stačí nás o tom informovat třeba pomocí e-mailu. 

Potřebujete poradit?
+420 735 019 833 nebo +421 948 775 009
nebo
+421 948 398 577

Co vstupem do klubu získáte?

Každý týden nové video

Motivační zamyšlení, výzva, impulz... Zkrátka a jednoduše nakopnutí pro skvělý start do nového týdne.

Přístup do uzavřené skupinky

Diskuzní fórum členů Klubu Petra Urbance s radami odborníků. Využijte v diskuzi zkušenosti členů a odborníků.

Klubové výhody

Jen členové Klubu Petra Urbance si užívají výhody spojené se členstvím.

Som rád, že som získal priestor sa od teba učiť. Si veľmi inšpiratívny a dobíjací v zmysle dobíjanie bateriek. Je úžasné stretávať ľudí tvojích hodnôt a teším sa že sa bude moje okolie napĺňať podobnou energiou. Jedno krásné ďakujem.
Patrik Kontul
Otevřel jsi ve mně pocit důležitosti a toho, že to vlastně umím. Jen ta brzda, vystoupit za zóny komfortu a jít. Skvělá věta: „Co Vás vedlo k tomu, že jste souhlasila s naší schůzkou?“ Rezonuje se mnou! Při naší první schůzce v říjnu 2015 jsem do svého života zařadila studenou sprchu a jde to! Teď je načase zavést do svého životního rituálu další počin, a to ranní procházky. Být sama se sebou a urovnat si své myšlenky. Teď vím, že to dokážu a těším se na další výzvy.
Marcela Bučková
Seminář s Petrem mi vzal strach z budoucnosti, nejistotu, návraty k minulosti a tápání v sobě samé. A dal mi víru, lásku, přátelství, hodně smíchu, energii, sebevědomí, sílu…
Věra Prýglová
Kemp Petra Urbance mi vzal hodně špatných věcí, které jsem si uvědomil tady, že je mám ve svých myšlenkách. Hodně mých strachů. Vzal mi špatný pocit z toho, že jsem v minulosti udělal špatná rozhodnutí. Zároveň mi tento kemp dal možnost si uvědomit, ve kterých věcech dělám chybu a opět se dotknout sebe samého. Pomohl mi nastartovat se a najít tu cestu za lepším životem. Děkuji Ti Petře za tuto příležitost být na tomto kempu už podruhé, opravdu to stojí za to. Protože teď když dávám akcií do správných věcí, můj život dává větší smysl.
Martin Szotkovski
Uvědomila jsem si hodně věcí o sobě. Získala jsem víru, odhodlání, přesvědčení, že věci, které dělám, dělám dobře. …Petře, v první řadě děkuji. To, co děláš, děláš skvěle. A je to úžasné – ovlivnit životy tolika lidí tím správným směrem. Věřím, že se ti to všechno v životě vrátí v dobrém.
Jaroslava Tereková